CepteKoruma Nedir? CepteKoruma Bayisi Nasıl Olunur?

 

CepteTamir Nedir?

CepteTamir, akıllı telefonlara yerinde servis hizmeti vermek amacıyla İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent kurulmuş  servis girişimidir. Müşterilerin gözünün önünde ve istediği yerde tamir işlemini gerçekleştirerek kişisel veri güvenliği sağlıyoruz.  2016 yılında kurulan kısa zamanda Bankalararası Kart Merkezi (BKM), Yemek Sepeti, Demirören Medya, Doğan Grubu, Turkuvaz Medya Grubu gibi birçok kurumsal marka ile anlaşmalar yaparak, anlaşmalı kurumların çalışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörün ihtiyaçları ve müşterilerden alınan geri bildirimler, yeni bir ürün geliştirme lüzumu ortaya çıkarmış ve bu sebeple geliştirilen CepteKoruma Paketleri, özünde telefon kullanıcılarının hayatını kolaylaştırma üzerine tasarlanmış bir koruma ürünüdür. Yeni satın alınan CepteKoruma, sıfır telefonlarla birlikte ya da satın alınmış fakat fatura tarihi 1 ayı geçmemiş telefonlarla birlikte satılabilir.

Neden CepteKoruma Paketi?

Sigorta paketlerinde genellikle çerçevesi çok belli olmayan içeriğinde muğlak ifadeler kullanılan bir sözleşme vardır. CepteKoruma’da ise CepteKoruma Paketlerinin neleri kapsadığı ve hangi durumlara karşı kapsadığı net bellidir, poliçe sözleşmesi müşterinin anlayacağı bir dilde hazırlanmıştır.

CepteKoruma, arıza durumunda orijinal yedek parça kullanılacağı taahhüt eder. Ancak diğer sigorta paketlerinde arıza durumunda orijinal yedek parça kullanılacağı taahhüt edilmez.

Sigorta paketlerinde tamir süresi 20 iş günü ile 50 iş gününü bulabilir. CepteKoruma ise tamir süresi en fazla 15 iş günüdür, Express Koruma Paketi seçeneği ile bu servis süresi 3 güne düşürülebilmektedir. Şuan için sadece İstanbul’da geçerli olan Yerinde Tamir Koruma Paketi seçeneği ile gün içerisinde tamir hizmeti sunulmaktadır.

Sigorta paketlerinin geçerlilik süresi 1 yıl ile sınırlı olup bu süre içerisinde en fazla 2 arızayı kapsamaktadır. CepteKoruma Paketlerinde ise 1 yılın sonunda uzatma yapılabilmekte ve 1 yıl içerisinde 3 arızaya çözüm sağlanmaktadır.

CepteTamir ‘in Bayilerine Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Ön ödemesiz ve teminatsız bayilik avantajı ile satış yapıldığı kadar para kazanma yöntemiyle, kazanç elde etme imkanı sağlanmakta.

Bayilere toplam satış miktarları üzerinden %30 prim verilmekte. (Yüksek prim)

CepteTamir, bayilere satış süreçleri için yardımcı olacak reklamlar ( sosyal medya reklamları, radyo reklamları yazılı ve görsel mecralardaki reklamlar) konusunda ihtiyaç duydukları ölçüde destek olacaktır.

Satın Alma ve Satış Süreçleri

Müşteriye sunulacak CepteKoruma Paketleri, bayinin kendisine özel oluşturduğu bayi ekranı üzerinden satışını gerçekleştirir. Ödeme ekranında istenen tüm veriler girilir ve müşterinin kredi kartı bilgileriyle ödeme alınır.

Müşteriye ödemeyle ilgili bir onay mesajı gider. Müşteri, kendisine gelen bu mesaj ile koruma paketinin aktivasyonu yapılması için yönlendirilir.

CepteTamirin CepteKoruma Paketleri Satış Bayiliği için ceptekoruma.com/bayi  bu linkten başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilip size dönüş sağlanacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın