Gizlilik Sözleşmesi

 

Ceptekoruma.com internet sitesi ziyaretçi ve üyeleri (bundan sonra KULLANICILAR olarak anılacaktır) siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, ÜYELİK SÖZLEŞMESİ ile birlikte işbu GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ’ni de peşinen kabul etmiş olurlar.
İşbu GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ; ceptekoruma.com sahibi İsa UYSAL(CEPTETAMİR) (bundan sonra kısaca SİTE SAHİBİ olarak anılacaktır) daha iyi hizmet verebilmek amacıyla KULLANICILARDAN elde ettiği bilgilerin mahiyetiyle bu bilgilerin ne şekilde kullanılacağını ve nasıl korunacağını açıklamaktadır.
SİTE SAHİBİ, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla KULLANICILARIN bazı kişisel bilgilerini (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb.) talep etmektedir. Bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiki veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında SİTE SAHİBİ tarafından kullanılmaktadır.
SİTE SAHİBİ; üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
SİTE SAHİBİ; e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, KULLANICILARA daha özel ve etkin hizmet sunmak amacıyla kullanılmaktadır.
KULLANICILARIN bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince SİTE SAHİBİ’nin resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
KULLANICILARDAN ödeme işlemleri sırasında istenen kredi kartı bilgileri, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla KULLANICI tercihine bağlı olarak 3D Secure uygulaması ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ceptekoruma.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayar / mobil cihaz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
İnternetin yapısı gereği bilgiler, internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar SİTE SAHİBİ sorumluluğunda değildir.
SİTE SAHİBİ tarafından toplanan bütün kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.
Ceptekoruma.com üzerinde yer alan üçüncü parti sitelere ait bağlantılara (linklere) tıklayarak bu siteleri ziyaret eden KULLANICILAR, o sitelerdeki bütün faaliyet ve işlemleriyle ilgili olarak yine o sitelerde yer alan kullanıcı ve gizlilik sözleşmelerine bağlı olurlar. KULLANICILARIN üçüncü parti sitelerdeki işlemlerinden doğan zararlarından, doğrudan ya da dolaylı olarak, hiçbir şekilde SİTE SAHİBİ sorumlu tutulamaz.